Miša

peripetije, vragolije, miti in legende...

Moderator: Babyjazz

Miša

OdgovorNapisal/-a nity » Sr Jul 29, 2009 4:20 am

No naša Miša je šla prvič na morje. Vožnjo je večino prespala. Se je pa imela prav fino. Seveda se je tudi nastavila fotografu, da je ujel nekaj trenutkov kako je ona počitnikovala.

Najprej je seveda hotela pokazati, da ima zelo rada vodo
Slika

In da se v njej tudi rada igra
Slika

Po kopanju se seveda prileže spanec samo kaj ko jo je ta fotograf zbudil med mačjim počitkom
Slika

In seveda je morala tudi pokazati svojo posteljico
Slika

:D :D

lep pozdravček
nity

Kraj: Cerkno

OdgovorNapisal/-a Babyjazz » Sr Jul 29, 2009 11:07 pm

Hudo, mačka, ki potuje. :D Kje pa je bila, ko ste bili vi na plaži?
Slika
Uporabniški avatar
Babyjazz

OdgovorNapisal/-a nity » Če Jul 30, 2009 12:03 am

V apartmaju je bila..na srečo ni bilo vroče v stanovanju..na plaži sva bila pa okoli 4 ure, tako da ni bila dolgo časa sama. Je pa prespala tisti čas, ko naju ni bilo.

lp
nity

OdgovorNapisal/-a Tinchka » Če Jul 30, 2009 6:33 pm

Oo, mačka pohajačka :D Je pa dobra, da tako čofota po vodi :wink: Ja sej, če ni šla na plažo, se je mogla pa doma v banji kopat, hehe :P
Slika
Uporabniški avatar
Tinchka

Kraj: ŠpG/LJ

OdgovorNapisal/-a nity » To Sep 22, 2009 5:50 am

Uuuuu danes gre pa naša maca na sterilizacijo..sem komaj čakala da pride ta dan, da bo končno mimo. Sem čist neučakana, saj kot vidite je ura le 6.00 :D Edino malo se mi smili, ker ni smela od večerje nič papat, ker ponavadi rada ponoči še kaj pogricne..jah naša mala razvajenka.
nity

OdgovorNapisal/-a Tinchka » Sr Sep 23, 2009 10:21 am

Oh, pikica. Sej bo :) Danes bo cel dan bolj počivalno, jutri bo pa sigurno spet akcija :P
Slika
Uporabniški avatar
Tinchka

OdgovorNapisal/-a nity » Sr Sep 23, 2009 10:49 am

haha..to so sam sanje..domov sve pršle ob enih..ob šestih je že dobila svojo pink ponk žogco :D kot da ne bi sploh nikjer bile. Kolk sm se pa enkrat ustrašla k sva se peljale domov. Najprej je ful podivjala ker je hotela ven iz transporterja potem pa kar ulegla se, mela napol zaprte oči in če sem jo butnila po glavici ni sploh reagirala. Zdaj se smejem sam takrat pa sem se morala prav ustavit, da sem pogledala če sploh diha. :?
nity

OdgovorNapisal/-a Tinchka » Sr Sep 23, 2009 2:14 pm

Aja, to je bilo v bistvu že včeraj! Ja no, vseeno :D

Samo vseeno pazi, da ne bo preveč divjala, da si ne šivov slučajno potrga.
Slika
Uporabniški avatar
Tinchka

OdgovorNapisal/-a nity » Sr Sep 23, 2009 4:44 pm

O pazim pazim..drugače se pa vidi, da se ji lepo celi..kaj veš koliko časa se rana celi? Ker so šivi razgradljivi mi ni potrebno jih iti odstranit. Me pa prav zaskomina, ko ji vidim šive in ko se spomnem kako je bilo meni po operaciji.. :D
nity

OdgovorNapisal/-a Tinchka » Če Sep 24, 2009 11:05 pm

Ma... kolikor se spomnem, traja kakih 10 do 14 dni da se šivi razgradijo. Včasih več, včasih manj, ne vem od česa je to odvisno. V nekaj dneh pa se rana toliko zapre, da skoraj nima kaj bit, razen če bi si jo res dosti lizala in grizla. Ma če je muca mlada, manj kot 6 mesecev, bo rano verjetno pustila pri miru. Odrasle spolno zrele mačke ponavadi bolj zaznajo spremembo, da jih nekaj moti in si potem rano obdelujejo. Mlade pa zanima samo to, kako bi se igrale, niti ne vejo, kaj se jim je zgodilo :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Tinchka

Vrni se na Zgodbe naših muck

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost