Bengalska mačka

svet pasemskih muc je res pester

Moderator: Babyjazz

Bengalska mačka

OdgovorNapisal/-a PINKA » So Maj 17, 2008 1:12 pm

Sem nova na forumu in zanimam se za Bengalske muce. V Sloveniji še nisem zasledila vzreditelja teh mačk(seveda z rodovnikom).
Če ima gdo kakšne informacije bi jih bila zelo vesela,prav tako informacije o teh mačkah a splošno.

Hvala lepa za vse odgovore
:D :D
PINKA

OdgovorNapisal/-a Tinchka » So Maj 17, 2008 3:50 pm

Slika
Uporabniški avatar
Tinchka

Kraj: ŠpG/LJ

OdgovorNapisal/-a Ocicat » To Maj 27, 2008 7:08 pm

Tukaj si lahko preberes vec
http://catiators.ocicat.com/abtbengals.htm
:)
The home without an ocicat is just a house.
www.harski.net
Ocicat

Bengal

OdgovorNapisal/-a Krachler » Po Okt 01, 2012 11:17 pm

Pozdrav

Sem lastnik edine macke, ki pridobiva vzrejno dovoljenje in manjka samo razstava, ki se bo zgodila sedaj v celju. Mladicki bodo predvidoma spomladi. So pa vrhunske linije in za parjenje imam tudi zmenjeno...v Avstriji ker pri nas ni samca.Mogoce bo pa scasoma ta pasma tudi pri nas bolj zastopana, ker ljudje imajo razne predsodke...

Lp
Krachler

Re: Bengalska mačka

OdgovorNapisal/-a Tom » Po Mar 11, 2013 8:59 pm

glede na to da vasa macka prvotno izhaja iz tice za katero vsi vzreditelji vemo da je ena najslabsih registrov nasploh...... vasa macka pa na celjski razstavi ni prejela niti ene nominacije jaz na vasem mestu o vrhunskih linijah raje nebi. sklepam da je bila konkretna samica iz recimo fife za vas predraga. vzrejo pa lepo prosim prepustite izkusenim vzrediteljim ker ce bodo zaradi vase linije pri nas bengali bolj zastopani bo to izredno zalostno in ne govorim na pamet temvec osebno poznam vzreditelje bengalov ki za razliko od vas vedo kaj pocnejo. lp
Tom

OdgovorNapisal/-a Tom » Po Mar 11, 2013 9:18 pm

pripis ne govorite na pamet o tem kako ste lastnik edine macke ki pridobiva vzrejno dov. preden se sploh dobro pozanimate o pasmi vse to kaze na vase nepoznavanje: http://www.bengal.si so vas prehiteli pa cetudi s podobno slabim rodovnikom :wink:

Imamo mladičke bengalske mačke z rodovnikom (TICA). Skoteni 22. januar 2013. Na voljo trije mladički. Primerni za oddajo 20. aprila 2013. Cena za enega mladička je 380 eu. Možne rezervacije na mobi: 041/993-975 Matej
Tom

OdgovorNapisal/-a Čarli » Ne Mar 06, 2016 2:52 pm

Tom napisal/-a:glede na to da vasa macka prvotno izhaja iz tice za katero vsi vzreditelji vemo da je ena najslabsih registrov nasploh...... vasa macka pa na celjski razstavi ni prejela niti ene nominacije jaz na vasem mestu o vrhunskih linijah raje nebi. sklepam da je bila konkretna samica iz recimo fife za vas predraga. vzrejo pa lepo prosim prepustite izkusenim vzrediteljim ker ce bodo zaradi vase linije pri nas bengali bolj zastopani bo to izredno zalostno in ne govorim na pamet temvec osebno poznam vzreditelje bengalov ki za razliko od vas vedo kaj pocnejo. lp

Pozdravljeni Tom

zanimam se za Bengalske mačke (za hišnega ljubljenčka - ne v smislu vzreje), glede na to, da osebno poznate vzreditelje Bengalskih mačk vas prosim za nasvet na katere vzreditelje naj se obrnem.
Na netu sem zasledil precej vzrediteljev predvsem v Avstriji in Nemčiji seveda tudi drugod, pa mi je predaleč da bi hodil tja gledat vzrejališča (npr Španija). Bega pa me to, da je veliko vzrediteljev
v Avstriji in Nemčiji pod okriljem TICA za katero vidim, da ni najboljšega mnenja na tem forumu.
Zanima me tudi na katerih razstavah se običajno v večjem številu pojavljajo vzreditelji te pasme?
Čarli

Vrni se na Mačje pasme

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost