Najbolj čudna hrana, ki jo jejo vaše mačke

mijav, prrrr, prrrr

Moderator: Babyjazz

OdgovorNapisal/-a gordi » Pe Sep 28, 2012 6:38 pm

Naše mačke, pa mislim, da mačke nasploh, imajo zelo rade kivi, rastlino, ne sadeža. Zmeraj smo se čudili, zakaj se sosed jezi, da mu mačke neprestano praskajo kivi, ko smo še sami posadili svojega, pa smo ugotovili, da ga rade ne samo praskajo in se drgnejo obenj, ampak žvečijo in jedo mlade poganjke. Foter se seveda jezi, da ne bo kivi nikamor zrasel, ker mu ga mački pojedo. Napeljan je pa na balkon in lahko dostopen.
Uporabniški avatar
gordi

Kraj: Slov. Bistrica

Re: Najbolj čudna hrana, ki jo jejo vaše mačke

OdgovorNapisal/-a zuzek » Sr Maj 08, 2013 12:24 am

ne vem ali je čudna hrana ali ne, moj je škorjo potice
zuzek

OdgovorNapisal/-a VolkD » Sr Maj 08, 2013 11:21 pm

zuzek napisal/-a:ne vem ali je čudna hrana ali ne, moj je škorjo potice

Ni čudna, to jedo tudi moji. Danes sem ugotovil, da moja Betka dobesedno obožuje skuto. Edino kar je, ne vem ali ji bo škodovala ali ne. No za vsak slučaj je dobila le malo te dobrote.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo. www.s5tech.net elektronika
Uporabniški avatar
VolkD
star maček

Kraj: Okolica Divače

OdgovorNapisal/-a miss.sv » Če Avg 22, 2013 1:20 am

Moj muc ima najljubšo hrano OLIVE!!! Ampak res! Če mu daš košček mesa ga povoha, se obrne vsran, ga postrani gleda in ga poje... Če pa kje vidi olivo jo zgrabi in teče v drugo sobo, da mu je ne bi kdo pojedel. To se je prvič zgodilo, ko sem dobila olive na pici in se mi je dobesedno mešalo. Druga zanimiva stvar je SOL IZ SLANIKA (kruh), ampak samo sol, spet tisto kar je meni najljubše :) Mama nič od tega ne mara in se včasih šali, da me muc hoče posnemati, saj je res nenavadno, da so obema dobre take "nevsakdanje stvari", mesa pa noben nima preveč rad. Aja pa zanimivo, da ves čas pije VODO IZ BUČKE Z RIBICAMI, navadne čiste sploh noče! In ribe pusti čisto pri miru...
miss.sv

OdgovorNapisal/-a gozdni škratek » Če Avg 22, 2013 12:03 pm

moja siamka pa navali na papriko, kumarice, bučke :D vse kar je v vrtu... in pol se čudim, da mi nič ne raste :lol:
gozdni škratek

OdgovorNapisal/-a gordi » Če Avg 22, 2013 12:59 pm

VolkD napisal/-a:
zuzek napisal/-a:ne vem ali je čudna hrana ali ne, moj je škorjo potice

Ni čudna, to jedo tudi moji. Danes sem ugotovil, da moja Betka dobesedno obožuje skuto. Edino kar je, ne vem ali ji bo škodovala ali ne. No za vsak slučaj je dobila le malo te dobrote.

Skuta naj ne bi škodila. Sem jo celo videla v enih dietah za mačke.
Uporabniški avatar
gordi

Kraj: Slov. Bistrica

Prejšnja

Vrni se na Mijav

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost