Selitev...

mijav, prrrr, prrrr

Moderator: Babyjazz

Selitev...

OdgovorNapisal/-a MicMac00 » Pe Maj 24, 2013 7:07 pm

Hej :) imam eden problem ..in sicer..selim se v stanovanje in bi zravem zelo rada vzela svojo mucko. Ampak ta zelo dosti mijavka. Mene in partnerja to nikoli ni motilo, saj je mucka zelo družabna in je skoraj tako kot, da bi odgovarjala na to kar ji rečeš :) .... Nimam pa ideje kako bi to zmanjšala, da ne bi motilo ostalih stanovalcev. Zame pa ne pride v poštev da bi jo dala stran saj sem sama zelo navezana na njo in jo imam neizmerno rada, enako kot ona mene.
MicMac00

Re: Selitev...

OdgovorNapisal/-a Babyjazz » So Maj 25, 2013 9:38 pm

Sem skor ziher, da se mjavkanje ne sliši v druga stanovanja, ker ne mjavkajo tako na glas.
Slika
Uporabniški avatar
Babyjazz

OdgovorNapisal/-a rava » Po Maj 27, 2013 8:03 pm

mijavkanje se nič ne sliši.
Uporabniški avatar
rava

OdgovorNapisal/-a zuzek » So Jun 01, 2013 10:56 pm

se strinjam, da bi zaradi tega oddala mačko je bedarija

ena varjanta so tudi protihrupna vhodna vrata iz notranje strani se da neko peno

lp
zuzek

OdgovorNapisal/-a Anja Košir » Po Jun 24, 2013 1:42 pm

Živjo!
Ravnokar berem... A veš da imam enak problem. Tako bom rekla sama sem sedaj v novem stanovanju vendar v starejši stavbi, ko so še za gradnjo uporabljali dejansko beton in zidake :wink: in se čez dan, ko je ''hrupna'' okolica ne sliši moj pogovor :lol: z muckom. Zvečer ko pa se vse umiri, pa da je okno odprto za zračenje se pa sliši mijavkanje. Sicer jaz imam mladiča, ki ima še bolj prodoren glas... Vsa novejša stanovanje imajo pa tanke stene se pa sliši vsak prdec čez :mrgreen: žal tako je... Sedaj pa preglej kakšne so stene, ampak dokler ti prav kakšen sosed ne zateži na polno mislim da se ne rabiš sekirat, ker so ljudje saj pri meni dokaj razumevajoči.
Anja Košir

Vrni se na Mijav

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost