Rabim pomoč

vsa veterinarska vprašanja: zgodnja kastracija, kužne bolezni, kožni problemi,...

Moderator: Babyjazz

Rabim pomoč

OdgovorNapisal/-a MucMev » Po Jun 11, 2018 8:40 pm

Živjo! Imam neko vprašanje na katerega ne znam odgovoriti. Doma imam muco po imenu MamaMuca. Prejšne leto je imela mladilčke in obdržali smo eno mucko, ki sem jo poimenovala Belči. Letos sta imele obe mladičke. Ker se razumeta so mladički skupaj. Zanima me, če je lahko kaj narobe, ker včasih Belčini mladički pijejo mleko od MameMuce ali obratno. Ali lahko pride do kakšnih težav?
Hvala za odgovor,
LP. MucMev :)
MucMev

Re: Rabim pomoč

OdgovorNapisal/-a MucMev » To Jun 12, 2018 5:16 pm

Bil bi vesel, če bi mi kdo znal odgovoriti :)
LP. MucMev
MucMev

OdgovorNapisal/-a VolkD » Sr Jun 13, 2018 11:00 am

Pojav je precej bolj pogost, kot bi si mislili. To so pač mačke. Tudi v naravi je mnogokrat tako.

Torej - dokler so obe mačke zdrave ne bo problemov.

Bi pa mogoče razmislili o sterilizaciji, ker so mačke zelo plodne živali in boste imeli kar veliko problemov z prevelikim številom mladičev.

Mačk je na našem področju preveč. Izgovor, da jih lahko enostavno oddate je precej na majavih nogah. Razlog je v tem, da če vi eno muc oddate nekomu, ki bi jo rad imel, bo ena muca nekje drugje ostala brez gospodarja, morala si bo sama poskrbeti za hrano in zelo verjetno bo končala pod kolesi avtomobila.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo. www.s5tech.net elektronika
Uporabniški avatar
VolkD
star maček

Kraj: Okolica Divače

OdgovorNapisal/-a MucMev » Ne Jun 17, 2018 12:44 pm

Najlepša hvala za odgovor :D
MucMev

Vrni se na Veterinarski kotiček

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov