mucek se ne želi igrati

mijav, prrrr, prrrr

Moderator: Babyjazz

mucek se ne želi igrati

OdgovorNapisal/-a muc_buc » Sr Avg 29, 2018 10:42 am

Pozdravljeni,

na vas se obračam z vprašanjem za mojo 2 letno mucko ... namreč imamo manjši problem s težo ...
mucka je navadne pasme, krtkodlaka, sterilizirana ... ima pa 6kg ... hranim jo večinoma s Hills, Applows in Purizon briketi,
mokre hrane ne mara, čeprav jo kdaj malce posilim s kako konzervico ... dajem ji cca 40-50g briketov na dan ,..

...včasih se je rada igrala, tudi s težavo, ampak je lovila manjšo žogico, šla za palčkami s peresi ... sedaj je to
mission impossible ... karkoli ji daš, samo čukasto gleda, mogoče se dvakrat skrije in skoči, ampak to je to ...
večino časa prespi ali opazuje ptičke z balkona .... pri 2h letih se mi zdi to skrajno čudno, saj je mačka malda ...
(nima zdravstvenih težav) ... sicer je po naravi bolj plašna in se rada drži zase, se pa tudi zelo rada stiska, ko ji paše :)
edina fizična aktivnost, da jo malce spravim v tek je, da jo lovim po stanovanju, pa še to samo tako, da jo prej malce
ziritiram, da potem steče od mene, ali pa jo moj zavije v dekico in ga ona potem malce brca in se valja ...

ima velik praskalnik, na katerega hodi več ali manj spat, polno igračk, ... včasih se je igrala z The Bird-om, sedaj je
ne pripravim, da bi ga sploh pogledala ... in še enkrat mačka je zdrava .... :) to se dogaja zadnje pol leta recimo ...

Malce me skrbi kako potem uskladiti prehrano ... probala sem tudi že s Sanabell za notranje mačke oz tiste za hujšanje
pa jih ni hotla jesti ... malce me skrbi, da če ji močno zmanjšam količino, da bo "tečka" oz pa spet ne bo prav glede
njene teže ...

če je imel kdo že kakšne podobne težave bom vesela kakršnega koli nasveta. Seveda imam namen tudi obiskati
našega veterinarja.
muc_buc

Vrni se na Mijav

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov